דפיברילטור פיליפס מחיר

דפיברילטור פיליפס מחיר

דפיברילטור פיליפס מחיראם אתם מחפשים דפיברילטור לשימוש ביתי שעובד בצורה אוטומטית, כדאי שתכירו את חברת פיליפס. הדפיברילטור של החברה משלב רמה מקצועית ותכונות חדשניות שהופכות אותו לדגם האידיאלי ביותר לשימוש ביתי וציבורי. ה-AED של חברת פיליפס מתמקד בהפחתת זמן פריסה על ידי ייעול שלבים המסייעים למחלצים להתחיל את הטיפול תוך פרק זמן קצר. 

 

דפיברילטור פיליפס מחיר – מה זה?

דפיברילטור הוא מכשיר חשמלי שנועד לתת מענה זמין עד להגעת כוחות ההצלה לאדם שלוקה בליבו. דפיברילטורים פרוסים בכל הארץ, במקומות ציבוריים ואפילו יש חוק המחייב הצבת דפיברילטור במקומות מסוימים בהתאם להנחיות. עם זאת, גם מי שרוצה לרכוש דפיברילטור באופן פרטי יכול לעשות את זה, אנחנו רואים את הביקוש בקרב אנשים שהקרובים שלהם חולי לב. ישנם שני סוגים עיקריים של דפיברילטורים, האחד הוא חיצוני והשני הוא פנימי. מלבד אילו, יש דגמים שנחשבים לחצי אוטומטים ואחרים שנחשבים לאוטומטים לחלוטין.

איך פועל מכשיר דפיברילטור?

הפעלת מכשיר דפיברילטור היא פשוטה, במיוחד כאשר מדובר על דגמי חברת פיליפס. הדגם הביתי של חברת פיליפס הוא HeartStart onsite. הדפיברילטור יכול לבדוק את קצב הלב ובהתאם לכך לשלוח פולסים חשמליים כדי לשמור על קצב תקין. המכשיר של חברת פיליפס מגיע עם הנחיות קוליות, עליכם יהיה ללחוץ על הכפתור המהבהב כדי להעביר שוק חשמלי. המכשיר עצמו מעביר זרמים חשמליים במינון נמוך יחסית, גם יהיו מקרים בהם המכשיר לאחר בחינה יכול לבדוק האם הדרך הנכונה היא לאו דווקא באמצעות שוק חשמלי, אלא החייאה. במקרים כאלה, יהיה עליכם לבצע החייאה, ואילו הדפיברילטור ממשיך לעזור בתדירות ועומק עיסוי הלב.

חשוב להדגיש, דפיברילטור אינו תחליף לצוותי הרפואה ועוד לפני הפעלת המכשיר יש לקרוא לצוותי הצלה. אם יש מישהו לצידכם, בקשו ממנו לקרוא לאמבולנס. ניתן לקרוא לאמבולנס גם על ידי לחיצה על כפתור i של המערכת של חברת פיליפס. 

 

דפיברילטור פיליפס מחיר – מאפיינים טכניים (HeartStart Onsite HS1)

לחברת פיליפס יש מספר דגמים, אנחנו ריכזנו עבורכם את המאפיינים הבולטים של הדפיברילטורים המתקדמים של חברת פיליפס. 

  1. משקל – המשקל של הדפיברילטור נע בין קילו ועד שני קילו לכל היותר, הדגם הבולט ביותר במשקל של 1.5 ק"ג. היתרון המשמעותי הוא שניתן לשאת את הדפיברילטור ממקום למקום ללא שום בעיה.
  2. סוללה – אורך חיי הסוללה נע בין 3 ועד 4 שנים. לאחר מכן יש להחליף את הסוללה, עלות סוללה של דפיברילטור בדרך כלל תהיה כ-800 ש"ח. כמו כן, חיי הסוללה נמדדים לפי מספר פולסים מקסימלי, ובדגם זה המספר הוא 200.
  3. בדיקה עצמית – אחד המאפיינים החשובים ביותר היא בדיקה עצמית. בדיקה עצמית מאמתת כל המדבקות נמצאות במצב תקין, וכמו כן כל הרכיבים האלקטרוניים, הסוללה ותתי מערכות. שימו לב שיש לפעול בהתאם להוראות השימוש ובכל שנתיים להחליף אלקטרודות.

קראו עוד: דפיברילטור – יתרונות ודגשים חשובים

דפיברילטור פיליפס מחיר – יתרונות

  • פשוט לתפעול – דפיברילטור פיליפס נדלק עם ידית משיכה, המכשיר מותקן מראש בתוך תיק נשיאה והסוללה והרפידות כבר בנויים בתוך המכשיר. כדי להפעיל את המכשיר כל מה שצריך לעשות הוא לפעול לפי הסימונים, למשוך כלפי מעלה את הידית ולאחר מכן תודרכו צעד אחד צעד.
  • הדרכה קולית – דפיברילטור פיליפס מעדכן אותן איך לפעול בזמן אמת, הוא מספק החיות קוליות רגועות וברורות המותאמות לפעולות המשיב. כמו כן, תקבלו גם הדרכה להחייאה במקרה של צורך בכל עקב דום לב פתאומי.
  • בדיקה רחבה – דפיברילטור של חברת פיליפס מדגם HeartStart onsite עובר בדיקה מקיפה הכוללת 120 נקודות לפני שמייצאים את המכשיר מחוץ למפעל. כמו כן, המכשיר עצמו מבצע בדיקות עצמיות כל היום, למעלה מ-80 בדיקות שונות בכל שבוע. ככה אתם תוכלו לקבל פידבק תמידי ותמיד להיות מוכנים למקרה של צורך בהפעלת המכשיר.
  • רפידות משולבות – הפרידות של חברת פיליפס נחשבות לרפידות חכמות, הן יכולות לחוש שהן הוסרו והונחו על המטופל. זה מאוד תורם לתהליך, ככה המכשיר יכול לזהות באיזה שלב הוא נמצא בתהליך התגובה באופן אוטומטי. 
  • הנחיה חזותית – לכל מי שמתקשה או אולי לא מבין את השפה כמו שצריך (מגיע במספר שפות), ישנה גם אפשרות של הנחיה חזותית המבוססת על גרפיקה פשוטה, עם מינימום קריאה ופרשנות. אין ספק שמדובר על דפיברילטור איכותי והטוב ביותר בסכום אותו אתם משלמים.

דפיברילטור פיליפס מחיר – כמה זה עולה?

אז כמה אנחנו נשלם על דפיברילטור פיליפס? המחיר משתנה בהתאם לדגמים השונים, אבל אם אנחנו נסתכל על הדגם בו התעסקנו עד עכשיו, המחיר יהיה כ-4,500 ש"ח עד 5,600 ש"ח. שימו לב מה טווח האחריות על המכשיר, מכשירי פיליפס כמעט תמיד יגיעו עם אחריות ל-8 שנים ועוד ארבע שנים נוספות של אחריות על הסוללה. כמו כן, יש לוודא שהדפיברילטור מגיע עם עברית מובנה (תלוי מאיפה אתם רוכשים את המכשיר). רכשו דפיברילטור רק דרך חברה אמינה המציעה לכם את החבילה הכוללת. 

אז מה היה לנו בכתבה:

האתר המוביל בישראל למכירת דפיברילטורים! צוות המומחים שלנו איגד את כל סוגי הדפיברילטורים האיכותיים ביותר באתר אחד ומציע לכם אותם במחירים האטרקטיביים ביותר.

צרו איתנו קשר