מאמרים מקצועיים

פרמדיק מדגים כיצד לעשות החייאה עם דפיברילטור על בובה

מה זה מפעם דפיברילטור – המדריך המלא

בעולם המהיר של רפואת חירום, כל שנייה חשובה. כאשר אדם חווה דום לב פתאומי, פעולה מיידית היא חיונית כדי להבטיח את הישרדותו. כאן נכנס לתמונה דפיברילטור. מפעם דפיברילטור הוא מכשיר רפואי מציל חיים המעניק שוק חשמלי ללב, ומחזיר לו את הקצב התקין.

לקריאת המאמר »
רופא מחזיק בדפיברילטור

חובת החזקת דפיברילטור – מה חשוב לדעת?

בטיחות הציבור היא בראש סדר העדיפויות של כל קהילה, וגישה מהירה למכשירים מצילי חיים היא חיונית. מכשיר אחד כזה שהוכח כחיוני במצבי חירום הוא הדפיברילטור. דפיברילטור הוא מכשיר אלקטרוני נייד שיכול להחזיר דופק תקין על ידי מתן שוק חשמלי מבוקר ללב. על ידי קיום דפיברילטורים זמינים במקומות ציבוריים, נוכל להגדיל משמעותית את הסיכויים להצלת חיים במצבים קריטיים.

לקריאת המאמר »
החייאה

סוגי מכשירי החייאה / דפיברילטורים חשמליים הזמינים בישראל

כשמדובר בהצלת חיים במצבי חירום לבביים, להחייאה/דפיברילטור חשמלי יש תפקיד מכריע. בישראל קיימים מספר סוגים של מכשירים מצילי חיים אלו, כל אחד עם תכונות ויכולות ייחודיות משלו. הבנת האפשרויות השונות יכולה לעזור לאנשי מקצוע רפואיים לקבל החלטות מושכלות לגבי סוג החייאה/דפיברילטור חשמלי המתאים ביותר לצרכיהם.

לקריאת המאמר »
החייאה

העלות האמיתית של דפיברילטורים בישראל

כשזה מגיע להצלת חיים, כל שנייה חשובה. בישראל, עלות הדפיברילטורים היא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בהבטחת זמינותם של מכשירים אלו מצילי חיים. דפיברילטורים הם חיוניים לטיפול בדום לב פתאומי, מצב שיכול לפגוע בכל אחד בכל עת, ללא קשר לגיל או בריאות. הבנת העלות האמיתית של דפיברילטורים בישראל חיונית לספקי שירותי בריאות, ארגונים ויחידים המחויבים לקידום בריאות הציבור ולשיפור המענה החירום.

לקריאת המאמר »
דפיבלטור מציל חיים

מדריך מקיף לקניית דפיברילטור נייד בישראל: תמחור ואפשרויות

דפיברילטור נייד הוא מכשיר מציל חיים שניתן להשתמש בו כדי להחזיר את הקצב התקין של הלב במקרה של דום לב פתאומי. בישראל, שבה יכולים להתרחש מצבי חירום רפואיים בכל מקום ובכל זמן, גישה לדפיברילטור נייד יכולה להגדיל משמעותית את סיכויי ההישרדות של מי שחווה דום לב.

לקריאת המאמר »

טיפים לבחירת דפיברילטור מומלץ

כשמדובר במצבים מסכני חיים, כל שנייה חשובה. זו הסיבה שדפיברילטור בבניין שלך יכול להיות ההבדל בין חיים למוות. דפיברילטור הוא מכשיר רפואי המעניק שוק חשמלי ללב במקרים של דום לב. זוהי השקעה מומלצת לכל בניין, בין אם זה בית, משרד או חלל ציבורי.

לקריאת המאמר »

קוצב לב לעומת דפיברילטור: איך לזהות את ההבדל ולמה זה חשוב

בכל הנוגע לבריאות הלב, ישנם מגוון מכשירים רפואיים שניתן להשתמש בהם כדי לסייע בוויסות פעימות הלב ושמירה על תפקוד תקין של הלב. שניים מהמכשירים הנפוצים ביותר הם קוצבי לב ודפיברילטורים. בעוד ששני המכשירים נועדו לסייע בניהול בריאות הלב, הם משרתים מטרות שונות מאוד. במאמר זה, נסקור מקרוב מה כל מכשיר עושה ולמה זה חשוב.

לקריאת המאמר »

המדריך האולטימטיבי – דפיברילטור הדרכה

דפיברילטורים הם מכשירים ניידים שיכולים לעזור להציל חיים במצבי חירום על ידי החזרת הקצב התקין של הלב. מכשירים אלו הופכים פופולריים יותר ויותר, כאשר יותר ויותר אנשים קונים אותם עבור בתיהם ועסקיהם. במדריך זה נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על אימון עם דפיברילטור.

לקריאת המאמר »

החשיבות של דפיברילטור חצי אוטומטי בבית

כשמדובר במצבי חירום רפואיים, כל שנייה חשובה. אחד ממצבי החירום הקריטיים ביותר הוא התקף לב. לפי איגוד הלב מדי שנה, כ-350,000 אנשים חווים דום לב מחוץ לבתי חולים. ללא טיפול מיידי סיכויי ההישרדות יורדים ב-10% על כל דקה שחולפת. כאן נכנסת לתמונה החשיבות של מכירת דפיברילטורים.

לקריאת המאמר »

כיצד מכשירי החייאה חשמליים מצילים חיים

מדי שנה סובלים אלפי אנשים מדום לב פתאומי. במקרים אלו, כל שנייה חשובה להצלת חייו של אדם. מכשירי החייאה חשמליים, הידועים בכינויים דפיברילטורים, הפכו לחלק בלתי נפרד מפרוטוקול התגובה לשעת חירום. דפיברילטורים מעניקים שוק חשמלי ללב, ועוזרים לו לחזור לקצב הרגיל שלו. במאמר זה נבדוק כיצד מכשירי החייאה חשמליים מצילים חיים וכיצד ניתן לרכוש אותם.

לקריאת המאמר »

למה בכל בית צריך להיות מכשיר החייאה דפיברילטור

מכשיר החייאה דפיברילטור הוא כלי מציל חיים שיכול לעשות הבדל גדול במצב חירום. זהו מכשיר המעניק שוק חשמלי ללב על מנת להחזיר את הקצב התקין שלו. בעוד שהדפיברילטורים שימשו באופן מסורתי רק במסגרות רפואיות, יש מגמה גוברת לשימוש בהם גם בבתים.

לקריאת המאמר »

דפיברילטור – יתרונות ודגשים חשובים

הלב שלנו הוא אחד האיברים החיוניים ביותר בגופנו הוא מזרים דם לכל חלקי הגוף שלנו שומר אותנו בחיים ותפקודים כאשר הלב מפסיק לפעום או לפעום באופן לא סדיר זה יכול להוביל לדום לב שעלול להיות קטלני במצב כזה דפיברילטור יכול להיות מציל חיים

לקריאת המאמר »

מיקום מדבקות דפיברילטור: מדריך חיוני

דפיברילטורים הם כלים חיוניים שיכולים להציל חיים במקרה של דום לב. היבט חשוב אחד של מיקום נכון של דפיברילטור הוא הצבת מדבקות דפיברילטור. מיקום מדבקות דפיברילטור מספק מידע קריטי שיכול לעזור להשתמש בדפיברילטור ביעילות.

לקריאת המאמר »

מה זה דפיברילטור

כשזה מגיע לבריאות הלב, הזמן הוא המהות. במקרה של דום לב או התקף לב, התערבות מיידית יכולה להיות ההבדל בין חיים למוות. כלי אחד שיכול להיות מכריע במצבים אלו הוא דפיברילטור.

לקריאת המאמר »

המדריך האולטימטיבי לדפיברילטור נייד: תכונות ויתרונות

דפיברילטור נייד ה מכשיר רפואי מציי חיים המשמש לשחזור פעימות הלב התקינות של חולה שחווה דום לב. מכשירים אלו מיועדים לשימוש על ידי כל אדם, ללא קשר לרמת ההכשרה הרפואית שלו, וניתן למצוא אותם במסגרות שונות כולל בתים, בתי ספר ומקומות ציבוריים.

לקריאת המאמר »

לפרטים נוספים והצעת מחיר

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

צרו איתנו קשר