מכשיר דפיברילטור ביתי מחיר

מכשיר דפיברילטור ביתי מחיר

מכשיר דפיברילטור ביתי מחירדפיברילטור הוא מכשיר מציל חיים, נוכחנו לראות עדויות רבות לכך בשנה האחרונה, ובכלל מאז שנכנס לחיינו. כיום בארץ אפשר לראות ברחובות עשרות דפיברילטורים מפוזרים, והדבר נפוץ גם בחו"ל. בישראל היום מדי שנה יש מעל 9,000 אירועי לב, וככל שנהיה מצוידים בצורה טובה יותר ככה נוכל להציל חיים של קרובים וגם של אנשים שאנחנו לאו דווקא מכירים. ריכזנו עבורכם את כל המידע על מכשיר דפיברילטור ביתי מחיר, סוג, וכיצד בוחרים דפיברילטור ביתי.

 

מכשיר דפיברילטור ביתי מחיר – מה זה אומר?

דפיברילטור ביתי דומה בתכונותיו לדפיברילטור סטנדרטי, רק שהוא קטן יותר, משקלו נמוך והוא פועל על סוללות. ברוב המקרים אנחנו נוכל לאחסן את הדפיברילטור בארון בבית המיועד לעזרת ראשונה. התפקיד העיקרי של דפיברילטור ביתי (AED) הוא לתת מענה מהיר עד להגעת צוותי הצלה. ניתן למצוא היום מכשירי דפיברילטור מפוזרים ברחובות, יש חובה להחזיק גם בדפיברילטור בעסקים שונים כמו מרחבים ציבוריים, בתי חולים, מסעדות ועיריות רבות פורסות דפיברילטורים במקומות הומי אדם יחסית.

על אף שמדובר על מכשיר רפואי מציל חיים, לא נדרש ניסיון כדי להפעיל את המכשיר. למעשה, כל אדם יכול להשתמש בו מכיוון שמדובר על מכשיר שלרוב משמיע הוראות קוליות, וכמו כן מראה הוראות חזותיות (בהתאם לדגם בו אתם בוחרים). הדפיברילטור מציג על גבי צג את המיקום שיש למקם את המדבקות (אלקטרודות), לאחר מכן יקבל את קצב הלב ובהתאם ישלח פולסים חשמליים ללב – הכל בצורה אוטומטית או חצי אוטומטית. ככה שלא נדרשת התערבות משמעותית מצד המפעיל. 

ככה תזהו דפיברילטור איכותי:

עבור מכשיר דפיברילטור ביתי מחיר משתנה, המחיר יכול להתחיל בכמה אלפי שקלים בודדים וגם להגיע לעשרות אלפי שקלים. האם המחיר הגבוה הוא בהכרח קובע שמדובר על מכשיר אמין? לא בהכרח. ריכזנו עבורכם את כל הדרכים לדעת לזהות דפיברילטור איכותי:

  • מכשיר ידידותי למשתמש – הדבר הראשון שאתם רוצים לבדוק כאשר אתם רוכשים מכשיר דפיברילטור ביתי הוא האם העיצוב ידידותי למשתמש. מה זה אומר בפועל? יש מכשירי AED וגם מכשירי SAED רבים שאמנם מציעים איכות גבוה, אבל מצד שני הם אינם מובנים להפעלה כבר במבט ראשון. וכאשר מדובר על דפיברילטור אנחנו רוצים שהעיצוב יהיה ידידותי למשתמש בצורה מוחלטת, כיוון שכל דקה היא קריטית. הדגמים הפופולריים של חברת Heartshine וגם חברות כמו Samaritan נחשבים לדגמים מומלצים.
  • הנחיות – דבר נוסף שאנחנו רוצים לבחור בדפיברילטור ביתי הוא סוג ההנחיות. כאמור, יש הנחיות קוליות, יש הנחיות חזותיות על גבי צג דיגיטלי ויש שילוב של השניים. אנחנו תחילה נרצה לוודא שלמכשיר יש הנחיה קולית בשפת האם שלנו, ורצוי לבחור גם בדפיברילטור עם צג דיגיטלי שיכול להראות לנו מיקום מדויק של הדבקת האלקטרודות.
  • אורך חיים – לכל דפיברילטור יש אורך חיים משתנה והוא נקבע בהתאם לכמות הפולסים החשמליים שהמכשיר יכול לבצע. כמו כן, אנחנו נרצה לבדוק את חיי הסוללה ותמיד לשמור על כך שיהיו לנו סוללות חלופיות זמינות. לרוב צריך להחליף סוללות בכל שנתיים עד ארבע, והמחיר של סוללות לדפיברילטור ביתי בדרך כלל נע בין 600 ועד 1,000 ש"ח. כמות הפולסים החשמליים שנמצא במכשירים ביתיים נעה בין 60 ועד 300 פולסים חשמליים.

 

מכשיר דפיברילטור ביתי מחיר – כמה זה עולה?

איך נקבע המחיר של דפיברילטור ביתי? תחילה, המחיר צריך להיות נגיש יחסית מכיוון שהוא לשימוש ביתי. המחירים יכולים להתחיל מכ-3,500 ש"ח ולהגיע לכ-8,000 ש"ח. כאשר אתם בוחרים דפיברילטור ביתי יש להסתכל על התמונה הרחבה ועבור מי הוא משמש. רבים בוחרים לרכוש דפיברילטור ביתי כיוון שיש חולה לב בבית, ויש מקרים שאנשים רוכשים את הדפיברילטור ליתר ביטחון. לכל דפיברילטור יש גיל ייעודי, למעשה מדובר על משקל מינימום. ולכן, יש מכשירים שלא יתאימו לילדים ולהפך. 

אם אתם בוחרים במכשיר שיכול להתאים גם לילדים וגם למבוגרים, המחיר יהיה יקר יותר. המחיר מושפע גם מכמות הפולסים המקסימלית. לדעתנו, עבור דפיברילטור ביתי לא צריך יותר מאשר 100 פולסים במכשיר, אבל כמובן שזה נתון לבחירתכם ובהתאם להאם מדובר על שימוש של חולה לב. מעבר לכך, החברה מולה תרכשו את המכשיר גם היא בעלת השפעה. אנחנו ממליצים לרכוש מחברה מוכרת שעובדת עם מדא, וחברות שיש להן רישיון למכור דפיברילטורים. החברות הבולטות הן חברת zoll, Samaritan, חברת פיליפס ועוד חברות אחרות. 

מאיפה רוכשים דפיברילטור?

כיום יש לא מעט חברות המציעות לכם מכירת דפיברילטורים. כדי לבחור את החברה המתאימה עליכם לבחון האם היא בעלת רישיון והסמכה למכירת דפיברילטורים, מול אילו מותגים היא עובדת ומה טווח המחירים שלה. ניתן יהיה לקרוא חוות דעת לגבי החברה, ולבחון האם היא מעניקה לכם ערך מוסף מעבר למכירת דפיברילטורים – חברה שאפשר לסמוך על הידע הרפואי שלה. 

אז מה היה לנו בכתבה:

האתר המוביל בישראל למכירת דפיברילטורים! צוות המומחים שלנו איגד את כל סוגי הדפיברילטורים האיכותיים ביותר באתר אחד ומציע לכם אותם במחירים האטרקטיביים ביותר.

צרו איתנו קשר