מכשיר דפיברילטור מחיר

מכשיר דפיברילטור מחיר

מכשיר דפיברילטור מחירעבור מכשיר דפיברילטור מחיר המשתנה בהתאם לסוג הדפיברילטור. קיימים סוגים שונים, כאשר הפופולרי ביותר הוא מכשיר דפיברילטור אוטומטי. מכשיר זה מיועד למקומות ציבוריים וכמו כן, למגזר הפרטי. בגדול, המכשיר מיועד למי שאין ניסיון. ישנם מכשירים שניתן לראות אם יש לכם ניסיון רפואי כלשהו (חובשים, פרמדיקים וכד'). דגמים אלו נקראים SAED. ריכזנו עבורכם את כל המידע על מכשיר דפיברילטור מחיר, מה זה אומר, ואיך בוחרים את המכשיר המתאים. 

 

מכשיר דפיברילטור מחיר – מה זה?

דפיברילטור הוא מכשיר החייאה שמוצב במקומות ציבוריים כמו בתי חולים, קניונים ואפילו תוכלו לראות את המכשיר ברחובות ובגינות. בשנת 2008 יצא חוק המתייחס להצבת מכשירי החייאה במקומות ציבוריים במטרה להציל כמה שיותר חיים. בישראל מעל 9,000 מקרים של אירועי לב מתרחשים בכל שנה, ובעזרת הדפיברילטורים ניתן לראות כי חלה עלייה משמעותית במספר אירועי הלב שמסתיימים ללא מוות או פגיעה ממשית. 

קיימים מספר סוגים של דפיברילטורים, המכשירים שאתם רואים במקומות ציבוריים יהיו AED – דפיברילטור חיצוני אוטומטי. המכשירים עובדים בצורה די פשוטה, בה הדפיברילטור ניתן לנשיאה וכדי להפעיל אותו יש למשוך את המכשיר. יש תנאים מסוימים להצבת דפיברילטור במקום ציבורי, על פי התקנות הכתובות בחוק יש להציב דפיברילטור בכל מקום ציבורי העונה על התנאים הכתובים בחוק (מעל 500 אנשים ביום רגיל, קניונים, בתי חולים וכו'). לצד הדפיברילטור יש הוראות הפעלה, אבל חשוב להדגיש שמכשיר ההחייאה מגיע עם הוראות קוליות במטרה לחסוך כל דקה גם למי שאין אף ניסיון רפואי.

לדפיברילטור יש שתי אלקטרודות אותם יש לחבר בהתאם להוראות הקוליות או החזותיות. את המדבקה הימנית יש לחבר מתחת לעצם הבריח בצד ימין של החזה, ואילו את המדבקה השמאלית יש לחבק מצד שמאל סמוך לשריר. דפיברילטור אוטומטי מראה לכם באופן מדויק היכן יש להציב את האלקטרודות וכיצד להסיר את המדבקות. לאחר שביצעתם את השלב הזה, המכשיר בוחן את קצב הלב של המטופל ובהתאם לכך שולח פולסים חשמליים. בחלק מהמכשירים תתבקשו ללחוץ על כפתור הפעלה שיהבהב לכם. לאחר קבלת פולס חשמלי, יש להמשיך לעסות את הלב בהתאם להנחיות קוליות שאתם מקבלים – אין לעסות את הלב בעת קבלת פולס חשמלי. ייתכן שלאחר מכן תקבלו התראה על כך שיש לבצע שוק חשמלי נוסף. אמנם זה עשוי להישמע מסובך, אבל מדובר על הוראות ברורות.

 

מכשיר דפיברילטור מחיר – כמה זה עולה?

עבור מכשיר דפיברילטור מחיר המשתנה בהתאם לרמת המקצועיות של החברה, בהתאם לביקוש, מספר פולסים, אורך חיי סוללה וניידות של המוצר. הדפיברילטורים הבולטים ביותר בארץ והנמכרים על ידי מדא יהיו דגמים PAD350 ודגם CR, אותם נוכל למצוא בטבלה למטה. מעבר לכך, חברת פיליפס גם היא מייצרת דגם פופולרי שנחשב לאחד הבולטים ביותר בארץ ובחו"ל, הדגם מאפשר פעילות פשוטה והדרכה קולית וחזותית. לפניכם טבלה המציגה את המחירים של הדגמים הבולטים ביותר ובנוסף, ריכזנו פרטים שיש לקחת בחשבון כמו חיי סוללה, משקל ומספר פולסים.

 

מכשיר דפיברילטור מחיר – מחירון:

שם היצרן שם הדגם חיי סוללה מספר פולסים משקל דפיברילטור מחיר
Zoll AED plus ארבע עד חמש שנים 225 3.1 ק"ג 5,400-6,500 ש"ח
cardiac Science PowerHeart G3 ארבע עד חמש שנים 290 3 ק"ג 6,500-8,000 ש"ח
Medtronic CR שנתיים עד שלוש 200 2.5 ק"ג עד 3 ק"ג 5,400-6,500 ש"ח
Samaritan PAD350 שלוש עד ארבע שנים 60 קילוגרם 5,000-6,500 ש"ח
Philips HeartStart HS1 ארבע עד שש שנים 200 2 ק"ג 4,500-5,500 ש"ח
DefibTech LifeLine עד שמונה שנים 300 1.5 ק"ג 4,200-6,000 ש"ח

 

סוגי דפיברילטורים:

הדגמים שציינו לפניכם הם דגמים אוטומטיים לחלוטין. אבל מעבר לכך, יש דגמים שהם חצי אוטומטיים, ונרחיב עליהם קצת עכשיו. דגמים אלו נחשבים ליותר מהירים, אבל יש להחזיק בהסמכה רפואית כדי להשתמש בדפיברילטורים חצי אוטומטיים. לא חובה להיות בעל הכשרה רחבה, אלא אפשר גם לקחת קורס אשר נותן לכם את הניסיון והדרכה מלאה של שימוש בדפיברילטור חצי אוטומטי

מעבר לאלו, יש דפיברילטורים מושתלים. דגמים אלו מיועדים לחולי לב ומי שנמצא בסיכון גבוה לאירוע לבבי. הדפיברילטור מחובר ישירות ללב ועוקב אחרי קצב הפעימות, בכל מקרה של תנועה לקויה בקצב הלב, המכשיר שולח פולס חשמלי. לסיכום, יש הרבה מאוד דגמים של דפיברילטורים, אבל מה שאתם צריכים לדעת בתור אלו שיכולים לתת את המענה הראשוני הוא שאין צורך בניסיון. כאשר אתם רואים דפיברילטור חיצוני אוטומטי (בכל המקומות הציבוריים זה הדגם שנמצא), אתם יכולים להשתמש בו לפי ההנחיות הקוליות ולהציל חיים. חשוב להדגיש שדפיברילטור הוא אינו תחליף למענה רפואי ואף בדגמים מסוימים יש לכם לחצן ששולח הודעה ישירות לכוחות ההצלה להגיע. 

אז מה היה לנו בכתבה:

האתר המוביל בישראל למכירת דפיברילטורים! צוות המומחים שלנו איגד את כל סוגי הדפיברילטורים האיכותיים ביותר באתר אחד ומציע לכם אותם במחירים האטרקטיביים ביותר.

צרו איתנו קשר